Strona wykrzystuje cookies (ciasteczka). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie (zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki).
Dowiedz się więcej o celu ich stosowania i zmianie ustawień. Nie pokazuj więcej ostrzeżenia
  szkolenia w biznesie,doradztwo,budowanie zespołu
 
 
      Odpowiedź na to pytanie jest kluczową kwestią przy wyborze dostawcy usług szkoleniowych. Stoi za nami 15 lat realnego doświadczenia w biznesie. Jesteśmy również świetnie przygotowani od strony teoretycznej i posiadamy doskonały warsztat trenerski. Większość szkoleń opracowujemy indywidualnie. Dzięki szkoleniom oferowanym przez nas, zarówno Państwo jak również Państwa pracownicy i współpracownicy będziecie lepiej przygotowani do stawianych im wyzwań. W związku z tym osiągniecie lepsze efekty w krótszym czasie, co być może spowoduje, że obniżycie jednostkowy koszt produktu, usługi czy choćby wizyty handlowej. Będziecie też szybciej reagować na potrzeby rynku i w związku z tym Wasi klienci odniosą wiele korzyści, ponieważ otrzymają wyższą jakość, profesjonalną obsługę a częstokroć niższą cenę. Korzyści odniosą również członkowie Waszego zespołu, bo zyskają dzięki temu komfort i satysfakcję w pracy a niejednokrotnie i lepsze wynagrodzenia.

Metafora naszych usług to:
Skuteczne szkolenia – konkretna wiedza – realne zmiany
      Wartości, które reprezentujemy to całkowita koncentracja na kliencie i Państwa potrzebach przy założeniu, że wszyscy na tym wygrywamy. Z nami możliwe jest osiągnięcie maksymalnego efektu przy minimalnym wysiłku. Jesteśmy zdolni, aby pomóc Wam w osiągnięciu Waszych celów. Zasługujemy na to, aby być Waszym partnerem w rozwoju. Umiemy słuchać, znamy swój zawód, potrafimy wykreować zmiany.
       Jesteśmy wyjątkowi, bo jesteśmy zainteresowani przede wszystkim skutkiem i osiąganymi rezultatami firm, z którymi współpracujemy tak samo jak realizacją naszych własnych interesów. Na zakończenie tej krótkiej prezentacji dodam, że zaufały nam takie firmy jak:
Nowy Styl, Iker, Unimil, Bahlsen, Wawel, Pierre Fabre Medicament, Grunnethal, Toensmeier, Almax, Orbis, Uniqa, Commercial Union, Ryłko i wiele, wiele innych.
Krótko mówiąc pracujemy z najlepszymi dla najlepszych i najlepszym podsumowaniem całej prezentacji niech będą słowa jednego z uczestników naszych szkoleń:
(…)trenerzy, którzy nie tylko mówią to, co wiedzą, ale również wiedzą to, o czym mówią(…)

 
 
kim jesteśmy  negocjacje  sprzedaż  obsługa klienta  techniki prezentacji  budowanie zespołu(teambuilding)  zarządzanie czasem  motywowanie  zarządzanie zmianą  coaching  aikido jako sztuka komunikacji  rozwiązywanie konfilktów  kurs bezpieczeństwa osobistego  linki  kto nam zaufał  kontakt  
aiki-management.pl, e-mail:biuro@aiki-management.pl

szkolenia,doradztwo,coaching,motywowanie,szkolenia w biznesie,eventy,teambuilding,budowanie zespołu,treningi biznesowe,warsztaty,sprzedaż,motywowanie,negocjacje,obsługa klienta,negocjacje,zarządzanie zmianą,zarządzanie czasem,techniki prezentacji