Strona wykrzystuje cookies (ciasteczka). Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie (zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki).
Dowiedz się więcej o celu ich stosowania i zmianie ustawień. Nie pokazuj więcej ostrzeżenia
  szkolenia w biznesie,doradztwo,budowanie zespołu
 
 
      Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą firmę szkoleniową. Powstaliśmy w 1997 roku zajmując się sprzedażą i project managementem głównie na rynku inwestycyjnym. W roku 2001 poszerzyliśmy działalność o konsulting oraz szkolenia i przyjęliśmy naszą nazwę Aiki-Management.
      Korzystając z własnych doświadczeń w zakresie zarządzania, sprzedaży i Project managementu, proponujemy efektywne rozwiązania doradczo- szkoleniowe. Opracowując nasze szkolenia bazujemy na obserwacjach tak własnych jak i naszych klientów. Korzystamy również z najnowszych badań w zakresie komunikacji, psychologii i rozwoju człowieka. Stosując na co dzień umiejętności przekazywane na naszych szkoleniach wiemy co jest skuteczne a co nie. Tak, od 20 lat zajmujemy się również Aikido, posiadamy stopnie mistrzowskie V Dan i mamy w Krakowie własną szkołę. Jesteśmy również trenerami NLP.

Sposób działania:

  1. Identyfikacja potrzeb szkoleniowych.
  2. Analiza sytuacji.
  3. Przygotowanie projektu oferty.
  4. Szkolenie.
  5. Ewaluacja szkolenia, raport poszkoleniowy.
Metodyka pracy to głównie warsztat czyli learning by practising.

      Bardzo ważnym elementem naszych szkoleń jest śmiech, bo dzięki temu, że ludzie się śmieją „to tworzą się w nich szczeliny i wiedza łatwiej wchodzi… no i zdecydowanie trudniej zasnąć…,” Oprócz tego, dla zobrazowania zagadnienia bardzo często korzystamy z przykładów z życia, opowiadań i metafor. Uczestnicy bardzo to lubią i cenią sobie w naszych szkoleniach.

      Pewien skrzypek zagrał wspaniały koncert Beethovena i zapytany o przyczynę swojego sukcesu odparł w ten sposób:
- mam wspaniałą muzykę, wspaniały instrument, bardzo dobry smyczek;
- jedyne, co muszę zrobić, to połączyć to wszystko w całość i usunąć się w cień…

Parafrazując możemy to samo powiedzieć o naszych szkoleniach:

Spotykamy się ze wspaniałymi ludźmi, mamy bardzo dobry materiał i jesteśmy doskonale przygotowani
- jedyne, co musimy zrobić, to połączyć to wszystko w całość i usunąć się w cień…

      Na to wszystko nakłada się ruch jako równie istotny element naszych szkoleń, który pojawia się często. Bardzo dobrze rozluźnia atmosferę, poprawia koncentrację, czasem dobrze coś zobrazuje. Zastanawiam się po tym wprowadzeniu, czy już zaczynacie Państwo zdawać sobie sprawę ze wszystkich korzyści, jakie niosą nasze szkolenia.
Spójną metaforą naszych warsztatów jest przekonanie, że:

„Okoliczności sprzyjają tylko tym,
którzy są na nie przygotowani”

dlaczego my  negocjacje  sprzedaż  obsługa klienta  techniki prezentacji  budowanie zespołu(teambuilding)  zarządzanie czasem  motywowanie  zarządzanie zmianą  coaching  aikido jako sztuka komunikacji  rozwiązywanie konfilktów  kurs bezpieczeństwa osobistego  linki  kto nam zaufał  kontakt  
aiki-management.pl, e-mail:biuro@aiki-management.pl

szkolenia,doradztwo,coaching,motywowanie,szkolenia w biznesie,eventy,teambuilding,budowanie zespołu,treningi biznesowe,warsztaty,sprzedaż,motywowanie,negocjacje,obsługa klienta,negocjacje,zarządzanie zmianą,zarządzanie czasem,techniki prezentacji